Kariéra

Obchodník:

Do našeho týmu hledáme nového kolegu

Pracovní náplň:
- akvizice nových  zákazníků a vytvoření obchodního vztahu s klienty
- aktivní prodej produktů a služeb společnosti
- vedení obchodních jednání, uzavírání smluv
- reporting a zpracování zpětné vazby od zákazníků

Požadujeme:
- ambiciózní silnou osobnost s vysokými komunikačními dovednostmi
- smysl pro týmovou práci a tah na branku
- obchodní dovednosti na vynikající úrovni - obchodní jednání, prezentační a argumentační dovednosti
- poctivost
- spolehlivost
- znalost práce na PC
- minimálně SŠ vzdělání
- praxe v oblasti finančnictví, investic, nebo realit je pro danou pozici velkou výhodou - není podmínkou
- flexibilita, samostatnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- zajímavou práci na IČO
- plně provizní systém - možnost velmi vysokých výdělků
- příležitost podílet se na budování nové značky
- maximální podpora
- produktové školení

Tato pozice je vhodná i jako doplnění produktového portfolia pro finanční poradce a makléře.

Staňte se součástí úspěšného kolektivu!

TOPlist
NAVRCHOLU.cz