Spustili jsme nové webové sránky

Spustili jsme nové webové sránky

Vážení klienti, vážení obchodní partneři.

Jsme velice rádi, že Vám můžeme oznámit spuštění nových webových stránek. Jsou koncipovány tak, aby byly přehledné a přitom zde bylo možné najít veškeré potřebné informace související s diamanty. Také si zde zdarma můžete stáhnout e- book, ve kterém naleznete řadu dalších užitečných informací.

Je nám opravdu velikou ctí, že se naším novým partnerem stala celosvětově známá a uznávaná společnost PETROF, která tento rok slaví již 150 let od svého založení.

Dalším z důležitých kroků je spolupráce s operní divou Petrou Froese, která v minulých letech vystupovala především na zahraničních scénách a těší nás, že Vás zároveň můžeme pozvat na některý z jejích koncertů.

Naším hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám bude rád vracet a předávat svému okolí kladné reference na služby a produkty společnosti Antwerp Investment. Tohoto chceme docílit kvalitou a individuálním klientským servisem.

Naše webové stránky jsou částečně realizovány jako e-shop. To v žádném případě neznamená, že se budeme soustředit pouze na balení objednávek a jejich zasílání poštou, nebo kurýrem. Zboží, které v tomto e-shopu naleznete je jak skladem u výrobce, tak jako zboží na míru (zakázku). Budeme samozřejmě rádi, pokud se s námi spojíte a řeknete nám svou představu o šperku či investici, abychom mohli přesně splnit Vaše požadavky. Určitě se pak nikdo nebude zlobit, pokud mu zboží dodáme osobně.

Přejeme Vám příjemný nákup a spokojenost při využívání služeb společnosti Antwerp Investment.

                                                                                                                       Obchodní tým  AI

Právě jsme pro Vás spustili nový e-shop!

TOPlist
NAVRCHOLU.cz